Kontakt

Salon 19 Bartycka

ul. Bartycka 26 salon 19

00-716 Warszawa

bartycka@demoprojekt.pl

Hormann: 793 796 895

Podłogi drzwi: 22 628 25 93

Okna Bertrand: 697 737 707

Poniedziałek - piątek 9:00-19:00

Sobota: 10:00-16:00

Salon 16 Bartycka

ul. Bartycka 26 salon pawilon 16a (parter, salon 804)

00-716 Warszawa

biuro@demoprojekt.pl

508 635 965

Poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

Sobota: 10:00-16:00

Salon Wilanów

ul. Przekorna 33

02-971 Warszawa

wilanow@demoprojekt.pl

HORMANN, OKNA 22 541 15 42, 604947698

PODŁOGI, SCHODY, DRZWI 500 390 797 

Poniedziałek - piątek 9:00 - 19:00

Sobota: 10:00-14:00

Salon Radom

ul. Lubelska 39/41

26-600 Radom

radom@demoprojekt.pl

48 331 56 34

Poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00

Sobota: 9:00-14:00

Telefony kontaktowe

Radosław Szczepański 

Księgowość, współpraca z architektami

tel.: 502 735 607

e-mail: r.szczepanski@demoprojekt.pl


Patryk Kopaczewski

Sprzedaż HORMANN, współpraca z architektami

tel.: 602 245 935

e-mail: p.kopaczewski@demoprojekt.pl


Marcin Sawicki

Sprzedaż HORMANN, współpraca z developerami

tel.: 793 796 895

e-mail:m.sawicki@demoprojekt.pl


Mateusz Skonieczny

Sprzedaż HORMANN, SELT 

tel.: 730 770 390

e-mail: m.skonieczny@demoprojekt.pl


Iwona Gryciuk

Sprzedaż BERTRAND okna 

tel.: 697 737 707

e-mail:i.gryciuk@demoprojekt.pl


Monika Strzelczyk

Sprzedaż podłóg, drzwi, schodów 

tel.: 502 150 801

e-mail:m.strzelczyk@demoprojekt.pl


Monika Wasilewska

Sprzedaż podłóg, drzwi, schodów 

tel.: 508 635 965

e-mail:m.wasilewska@demoprojekt.pl


Barbara Lesiakowska

Sprzedaż podłóg, drzwi, shutersów JASNO 

tel.: 783 508 600

e-mail:b.lesiakowska@demoprojekt.pl


Przemysław Krzystanek

Sprzedaż podłóg, schodów, drzwi, tarasów

tel.: 500 390 797

e-mail:p.krzystanek@demoprojekt.pl


Marcin Kurant

Sprzedaż OKNA BERTRAND, FAKRO INNOVIEW, BRAMY, DRZWI HORMANN

tel.: 790 620 092

e-mail:m.kurant@demoprojekt.pl


Daniel Kurant

Sprzedaż OKNA BERTRAND, FAKRO INNOVIEW, BRAMY, DRZWI HORMANN

tel.: 604 947 698

e-mail:d.kurant@demoprojekt.pl

Dodatkowe informacje





Salon 19 Bartycka
Salon 16 Bartycka
Salon Wilanów
Salon Radom
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.