Okiennice wewnętrzne

Zabawa światłem.

Nadaj domowi indywidualnego charakteru za pomocą shuttersów,blinds JASNOShutters to drewniane okiennice wewnętrzne z regulowanymi lamelami,blinds to drewniane żaluzje.

JASNO uczyni Państwa dom atrakcyjnym, a regulowana dekoracja okna pozwoli intensywnie doświadczać każdą chwilę opowieści rozgrywającej się jego wnętrzu.Dzięki shuttersom pomieszczenie nabierze niezwykłego wyglądu


Odkryjcie Państwo zadziwiający efekt, jaki dają shuttersy JASNO. Każde pomieszczenie, w którym zostają one zastosowane, zmienia się w mgnieniu oka w niezwykłe miejsce. Od okna w łazience aż po całe mieszkanie: shuttersy JASNO pozwalają stworzyć własną, niepowtarzalną atmosferę. Shuttersy JASNO nie tko chronią przed słońcem. Te drewniane okiennice wewnętrzne o regulowanych lamelach pozwolą na wyczarowanie niezwykłej przestrzeni w każdym pomieszczeniu. Można je w znakomity sposób łączyć z naszymi drewnianymi żaluzjami blinds. I są one wykonywane zawsze na wymiar.


 

Shuttersy Primewood

Ekskluzywny wygląd wnętrza możecie Państwo uzyskać wybierając shuttersy Primewood z drewna z gatunku Gmelina arborea, które posiadają certyfikat FSC®. Shuttersy Primewood dostępne są w różnych kolorach bejc i lakierów z kolekcji JASNO. Możecie też Państwo zdecydować się na swój własny kolor, dokonując wyboru spośród barw z palety RAL oraz NCS. Produkt ten dostępny jest również w wersji wykończonej lakierem Hygienilac - do pomieszczeń, w których niezbędne jest zastosowanie sterylnych zasłon okiennych.


Shuttersy Ecowood

Ładne, trwałe i tańsze Shuttersy JASNO Ecowood są produkowane z prasowanych włókien drzewnych z lasów uprawianych w sposób przyjazny dla środowiska. Ponieważ wykorzystujemy tego rodzaju 'odpady', nasza firma przetwarza drewno w sposób jeszcze bardziej wydajny. Shuttersy te dostępne są w wersjach do okien prostych i ukośnych oraz w pięciu najpopularniejszych odcieniach bieli z kolekcji JASNO. Shuttersy Ecowood dostępne są z lamelami 47 mm, 63 mm oraz 89 mm.

   Opcje montażu shuttersów

JASNO oferuje cztery opcje montażu shuttersów. Ich wybór zależy od ilości dostępnego miejsca w otworze okiennym, od tego, czy wnęka jest prosta oraz od sposobu otwierania okna lub drzwi. Partner firmy JASNO udzieli Państwu fachowej porady na temat najwłaściwszego sposobu montażu w danym przypadku. Nie musicie Państwo przeprowadzać pomiarów ani montażu na własną rękę, gdyż nasz Partner Handlowy wykona to za Państwa w fachowy sposób.


  • Na ościeżnicy: przy takim sposobie montażu shuttersy umieszczane są najgłębiej w otworze okiennym. Belka montażowa, na której zamocowane są panele, jest mocowana bezpośrednio na ościeżnicy.
  • Wewnątrz otworu okiennego: belka montażowa jest w tym wypadku mocowana wewnątrz wnęki. Te formę montażu można zastosować również wtedy, gdy otwór w murze nie jest dokładnie prostokątny.
  • Przy pomocy R-ramy: montaż wewnątrz otworu okiennego z wykorzystaniem R-ramy jest idealnym rozwiązaniem do okien uchylno-obrotowych. Dzięki niemu shuttersy są wysunięte możliwie najdalej do przodu i możemy w optymalny sposób wykorzystać funkcję uchylną okna. R-rama zasłania także ewentualne nierówności, jeżeli otwór okienny nie jest całkiem prosty.
  • Na ścianie: gdy montaż w świetle okna jest niemożliwy, shuttersy mogą zostać zamontowane na ścianie. W ten sposób możemy również osiągnąć bardzo ładny efekt.
Ile kosztują shuttersy?

Cena za metr kwadratowy shuttersów w przypadku prostych paneli:

Shuttersy Primewood: od 2.170,00 PLN/m2 brutto z 23% VAT

Shuttersy Ecowood: od 1.570,00 PLN/m2 brutto z 23% VAT
Blog
PROMOCJE
Deska w klasie super rustic, szerokość 155 mm w cenie tylko 125 PLN m2
O nas

Od ponad 10 lat skupiamy się na zapewnieniu rzetelnej oraz profesjonalnej obsługi w zakresie doradztwa i montażu stolarki. Pomagamy w trudnych wyborach. W tym celu przygotowaliśmy ogromny asortyment produktów na zewnątrz, jak bramy, drzwi, okna i tarasy oraz stolarki wewnętrznej: podłogi, schody, balustrady i drzwi.

Wyspecjalizowaliśmy się w znakomitym połączeniu i perfekcyjnym wykonaniu tych produktów. Współpracujemy z szerokim gronem architektów, którzy tworzą z klientami ich wymarzone wnętrze.


Biura Projektowe

Współpracujemy z najlepszymi biurami projektowymi.

Salon 19 Bartycka
Salon 16 Bartycka
Salon Wilanów
Salon Radom

Kontakt

Zapraszamy serdecznie do naszych salonów w Warszawie oraz Radomiu

Salon 19 Bartycka

Adres:
ul. Bartycka 26 salon 19 00-716 Warszawa
Telefon:
HORMANN 793 796 895 PODŁOGI DRZWI 22 6282593
Email:
bartycka@demoprojekt.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 9:00-19:00 sobota 10:00-16:00

Salon 16 Bartycka

Adres:
ul. Bartycka 26 pawilon 16a (parter, salon 804) 00-716 Warszawa
Telefon:
508 635 965
Email:
biuro@demoprojekt.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10:00-18:00 sobota 10:00-16:00

Salon Radom

Adres:
ul. Lubelska 39/41 26-600 Radom
Telefon:
048 331 56 34
Email:
radom@demoprojekt.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piatek 9:00-18:00 sobota 9:00-14:00

A


w górę
Stuknij aby aktywować mapę
Stuknij aby aktywować mapę